Dzień Poezji w Liceum ASK

Podczas obchodów Dnia Poezji nagrodziliśmy laureatów wewnątrzszkolnego przeglądu literacko-plastycznego „Po drugiej stronie okładki”. Przedmiotem przeglądu było napisanie opowiadania będącego fanfikiem, czyli historią opartą na istniejącej już książce i jej bohaterach. W kategorii plastycznej uczestnicy mieli zaś okazję stworzyć ilustrację lub okładkę książki. Przegląd został zorganizowany w ramach realizacji ogólnopolskiego programu Ratownicy Czytelnictwa.
 
Gratulujemy wszystkim uczestniczkom i uczestnikom. Jesteśmy pod wrażeniem niezwykłości i różnorodności przesłanych prac. Pragniemy życzyć dalszych sukcesów i czekamy na kolejne wciągające i niesamowite opowiadania oraz cudowne ilustracje.
 
Poniżej zamieszczamy publikację zawierającą wszystkie nadesłane prace. Zachęcamy do lektury.
Skip to content