
Podobne wpisy

„Normalne, że je poznaję”
W ramach zajęć profilaktycznych klasa II spotkała się z przedstawicielką firmy Avon. Program „Normalne, że je poznaję”, w którym wzięliśmy udział, dotyczył samobadania piersi oraz profilaktyki zdrowotnej. Dziękujemy za możliwość udziału w zajęciach.

II Spotkanie informacyjne
II Spotkanie informacyjne

Dzień dziecka
Tak właśnie w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. Mogliśmy obejrzeć finał szkolnego konkursu geograficznego oraz zagrać w podchody z zadaniami biologicznymi. Nasi nauczyciele nie zawiedli nas i wykazali się kreatywnością.

Dzień otwarty Liceum ASK – 09 marca 2024
W ostatnią sobotę – 9 marca odbyły się Dni Otwarte Liceum ASK.

Ratownicy czytelnictwa
W maju kończymy realizację działań w zakresie ogólnopolskiego programu promującego czytanie pt. Ratownicy Czytelnictwa .

„Historie osobiste: Sprawiedliwi”
Uczniowie klasy pierwszej wzięli udział w lekcji online prowadzonej przez edukatorkę Muzeum Polin p. Agnieszkę Kuś. Zajęcia dotyczyły „Historii osobistych: Sprawiedliwi”.