WIELKA WYMIANA roślin, ubrań i książek

Autorska Szkoła KLANZY oraz Pracownia Działań Kulturalnych zapraszają do udziału w Wielkiej wymianie roślin, ubrań i książek. 

Masz dużo powieści, które po przeczytaniu chętnie wymienisz na nowe? Szukasz różnorodności roślin do swojego mieszkania? A może potrzebujesz wymienić garderobę i znaleźć niezwykłe modowe perełki? Zapraszamy do nas.

Akcja polega na zorganizowaniu wydarzenia umożliwiającego bezgotówkową wymianę roślin, odzieży i książek między uczestnikami. Wydarzenie odbędzie się 23 IV 2024 (wtorek) w godz. 16.00-19.00 w Autorskiej Szkole KLANZY- Liceum Ogólnokształcącym w Białymstoku przy ul. Witosa 15 B lok. 12 (II piętro) w Białymstoku. Wstęp dla uczestników jest bezpłatny- nie musisz płacić za wejście.

Wymiana następuje na zasadzie 1:1 (bezgotówkowo, rzecz za rzecz). Każda osoba biorąca udział w wydarzeniu może wybrać taką liczbę przedmiotów, jaką przyniosła na wydarzenie. Przyniesione przedmioty trafiają do wspólnej puli, z której można dokonywać wyboru.

By zapoznać się ze szczegółowym regulaminem KLIKNIJ TUTAJ.

Skip to content