Aktualności

relacja

Wasze pocztówki

Dziękujemy za wszystkie pocztówki płynące do szkoły z różnych stron świata. Miło, że pamiętacie o nas podczas swoich podróży.

Czytaj więcej »
relacja

Mamy to!

Mamy to! Nasze akcje promujące czytanie, skierowane do młodzieży, kadry pedagogicznej oraz rodziców, pozwoliły na uzyskanie Certyfikatu Ratowników Czytelnictwa. Jesteśmy bardzo podekscytowani. Dziękujemy za udział we wszystkich książkowych wydarzeniach i współpracę przy ich organizacji.

Czytaj więcej »
relacja

Euroweek w Kotlinie Kłodzkiej

Od 14 do 18 czerwca po raz pierwszy grupa uczniów Liceum ASK uczestniczyła w Euroweeku w Kotlinie Kłodzkiej w malowniczym Długopolu Zdrój. Ćwiczyliśmy swój język angielski w rozmowach z wolontariuszami z całego świata. Poznaliśmy zabytki Kłodzka i Bystrzycy Kłodzkiej.

Czytaj więcej »
relacja

Wycieczka do Laboratorium Celnego Podlaskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białymstoku

W ostatnich dniach naszej nauki zaplanowaliśmy więcej wycieczek i atrakcji.
We wtorek (20.06) udaliśmy się do Laboratorium Celnego Podlaskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białymstoku, gdzie poznaliśmy kulisy jego pracy, zobaczyliśmy najciekawsze próbki i sprzęt do badań. Dowiedzieliśmy się wiele o roli i zadaniach Służby Celno-Skarbowej, a także o niebezpieczeństwach związanych z nielegalnymi towarami.

Czytaj więcej »
relacja

Przedstawienie „Symulator”

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem spektaklu przygotowanego przez młodzież z m.in. naszego liceum pod kierunkiem Pauli Czarneckiej. Przedstawienie „Symulator” to metafora stylów rodzicielskich i ich wpływu na wychowanie młodego człowieka. Gratulujemy pomysłu oraz wykonania.

Czytaj więcej »
relacja

Dzień dziecka

Tak właśnie w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. Mogliśmy obejrzeć finał szkolnego konkursu geograficznego oraz zagrać w podchody z zadaniami biologicznymi. Nasi nauczyciele nie zawiedli nas i wykazali się kreatywnością.

Czytaj więcej »
Nie ma więcej postów do wyświetlenia
Skip to content