Aktualności

relacja

Ogólnopolskie Wybory Książek

W pierwszym tygodniu czerwca wzięliśmy udział w Ogólnopolskich Wyborach Książek. Wszystkie trzy klasy mogły oddać głos na najważniejsze, najciekawsze, najbardziej wartościowe książki, które zostały przez młodzież przeczytane w ciągu ostatnich trzech lat.

Czytaj więcej »
relacja

Marsz Godności Osób Niepełnosprawnych

W ubiegłym tygodniu (08.05.2024) już po raz drugi braliśmy udział w Marszu Godności Osób Niepełnosprawnych. Na zaproszenie Stowarzyszenia Wspierania Aktywności Niepełnosprawnych Intelektualnie Aktywni nasi wolontariusze wsparli przemarsz około półtora tysiąca uczestników.

Czytaj więcej »
ogłoszenia

Akcja Inspiracja

Patronujemy „Akcji inspiracji”. Jest to wydarzenie skierowane do młodych ludzi, którzy poważnie myślą o swojej przyszłości, karierze oraz aktywności na rzecz społeczeństwa.

Czytaj więcej »
relacja

Relacja z Dnia Otwartego Liceum ASK

13 kwietnia, w sobotę, odbyły się kolejne już Dni Otwarte w ASK. Tym razem wśród atrakcji znalazła się próba teatru szkolnego, lekcja biologii dotycząca owadów – szarańczaków, oraz lekcja historii.

Czytaj więcej »
Bez kategorii

Akcja „Żonkile” – relacja

19 kwietnia nasza szkoła wzięła udział w akcji ,,Żonkile”, organizowanej przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, by uczcić osiemdziesiątą pierwszą rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim – największego zbrojnego zrywu Żydów podczas II wojny światowej, a zarazem pierwszego powstania miejskiego w okupowanej Europie podczas II wojny światowej.

Czytaj więcej »
relacja

Przygotowania do akcji „Żonkile”

Klasa 1a zaczęła przygotowania do udziału w ogólnopolskiej akcji Muzeum Polin „Żonkile”. Wykonaliśmy mnóstwo żółtych żonikili, które w piątek rozdamy naszym pracownikom, kolegom i koleżankom oraz mieszkańcom osiedla „Słoneczny Stok”.

Czytaj więcej »
ogłoszenia

WIELKA WYMIANA roślin, ubrań i książek

Masz dużo powieści, które po przeczytaniu chętnie wymienisz na nowe? Szukasz różnorodności roślin do swojego mieszkania? A może potrzebujesz wymienić garderobę i znaleźć niezwykłe modowe perełki? Zapraszamy do nas.

Czytaj więcej »
Nie ma więcej postów do wyświetlenia
Skip to content